OLYNTH® rýchla a jemná liečba pre deti
 
Keď sa u dieťaťa objaví nádcha, treba mu venovať mimoriadnu pozornosť a zabezpečiť správnu starostlivosť. Detský noštek je citlivejší a jeho anatómia sa od nosa dospelého líši. Nosové kanáliky sú úzke a aj nepatrný opuch nosovej sliznice dokáže skomplikovať dýchanie nosom. Rozdielna anatómia Eustachovej trubice (je kratšia, vedie vodorovne a je stále otvorená) uľahčuje šírenie infekcií – viac ako 60 % infekcií horných dýchacích ciest vedie k akútnemu zápalu stredného ucha1.
 
Upchatý nos, problémy s dýchaním a zahlienenie spôsobujú, že dieťa je unavené a podráždené a v noci má problémy so spánkom. Mimoriadne dôležité je používať lieky, ktoré nos rýchlo uvoľnia a zabezpečia voľné dýchanie nosom a odtekanie hlienov. Zároveň sa tým pomáha znížiť riziko vzniku vážnych komplikácií, ako je napríklad zápal stredného ucha, zápal prinosových dútin alebo zápal priedušiek.
 
 
1Stockmann C, Ampofo K, Hersh AL, Carleton ST, Korgenski K, Sheng X, Pavia AT, Byington CL. Seasonality of acute otitis media and the role of respiratory viral activity in children Pediatr Infect Dis J. 2013 Apr;32(4):314-9. doi: 10.1097/INF.0b013e31827d104e.PubMed PMID: 23249910; PubMed Central PMCID: PM3618601
 

OLYNTH® 0,05 %
nosový roztokový
sprej

RÝCHLÁ A ÚČINNÁ LIEČBA PRÍZNAKOV NÁDCHY U DETÍ OD 2 DO 6 ROKOV
VIAC

OLYNTH® HA 0,05 %
nosový roztokový
sprej

RÝCHLA ÚĽAVA OD NÁDCHY. PRE DETI OD 2 DO 6 ROKOV. ZVLHČUJE NOSOVÚ SLIZNICU VĎAKA TROM ZVLHČUJÚCIM LÁTKAM.
VIAC

OLYNTH® PLUS
0,5 mg/50 mg/ml nosový roztokový sprej

RÝCHLO UVOĽŇUJE UPCHATÝ NOS U DETÍ OD
2 DO 6 ROKOV. URÝCHĽUJE HOJENIE PORANENEJ NOSOVEJ SLIZNICE.
VIAC
;